Придбати брошку з срібла в Україні

Срібні брошки

Срібні брошки

Брошка - оригінальна прикраса зі срібла на всі випадки життя

У скриньці для прикрас сучасної жінки можна знайти безліч аксесуарів, які доповнять вечірній лук або ділової образ. Срібні брошки здатні перетворити щоденний образ, і підкреслити настрій її власниці або тематику вечірки. Брошки з срібла купують, щоб прикрасити діловий костюм або плаття, так як вони використовуються в якості декоративного прикраси, що не має практичного значення.

Шлях від того, що скріпляє одяг до декоративної прикраси

Використання брошки зі срібла з каменями, яка має тільки декоративну функцію, стало можливим завдяки французькій придворній дамі маркіза де Севинье. 

Маркіза де Севинье, автор найпопулярнішого французького твору літератури в епістолярному жанрі "Листи", з'являлася при дворі в 17 столітті в брошки з атласної банта і підвіскою. Саме з цією прикрасою вона запам'яталася багатьом жителям Франції. З такою брошкою вона зображена і на портретах. 

До маркізи де Севинье срібні брошки,які називалися фібулами, використовувалися для фіксації одягу. Срібні брошки з камінням мали практичне значення в Античності і Середньовіччя. 

Переваги 

Незважаючи на те, що в ювелірних магазинах і інтернет-магазинах можна знайти багато прикрас з білого і жовтого золота, користуються популярністю і вироби зі срібла ще й в різних відтінках. Щоб додати образу глибини і таємничості, багато жінок полюють за прикрасами з чорного металу. 

Чому стилісти радять купити срібну брошку?
- брошки срібніявляють собою вироби, що відрізняються гармонійним поєднанням срібла і коштовних каменів і перлів. Вставки з різнокольорових каменів і перлів на прикрасі з срібла будуть виглядати не тільки доречно, але і підійдуть до одягу в стилі casual, спорт або ділового костюма. Блиск металу зробить образ більш яскравим і незабутнім. Срібні брошки з натуральними каменями можуть замінити сережки, кільця і підвіски, якщо підібрати виріб потрібного розміру і форми до щоденного цибулі.

Срібна брошка з перлами виглядають не тільки жіночно, але і підкреслює унікальність образу. Погодьтеся, не кожна жінка вміє носити такі прикраси, так як необхідно вибрати потрібне місце для його фіксації на одязі і т.д. До того ж, срібна брошка з бурштином є відображенням стилю життя її власниці, тому підходити до вибору такого виду вироби потрібно уважно і обережно. 

Моделі 

Мабуть, в колекції ювелірних прикрас завжди можна знайти хоча б одну звичайну брошку Балерина срібло,або інкрустовану натуральними каменями. Звичайно, можна взяти і іншу форму виробу. Акцент робиться саме на різнокольорових натуральних каміннях, які асоціюються з благополуччям і здоров'ям. 

Багато жінок вважають за краще вибирати сапфір, так як цей камінь має унікальні властивості. Брошка Літак срібло може бути інкрустована і оніксом, гранатом, малахітом, аметистом, топазом, бірюзою та іншими видами каменів, що залежить від уподобань жінки і задумки ювеліра. 

Привабливо на жінці виглядають вироби, виконане у формі бабки, так як прикраса підкреслює граціозність її власники. Слід нагадати і про швидкість бабки, так як комаха здатна здійснювати до 15 помахів крилами за секунду для вдалого польоту! 

Завжди доречно буде виглядати голубка, що актуально для жінок виступають за мир у всьому світі. Бджола більше підходять для працьовитих жінок, які цінують чистоту і порядок в особистому житті і на роботі, тому і встигають зробити багато справ за день. Брошку Сова срібломожна придбати в подарунок сильним і загадковим жінкам. Сова є символом мудрості. 

Зберігається попит і на медичні брошки зі срібла,які призначені для жінок, пов'язаних зі сферою охорони здоров'я, або працюють в приватних клініках і медичних установах. Брошка для лікаря срібло може бути виконана у вигляді дерева знань, життя, або ж нейрона. Іноді можна наштовхнутися на брошку, зроблену у вигляді зубів, яка спеціально розроблена для лікарів-стоматологів та їх асистентів. Брошка Фонендоскоп срібло,мабуть, зустрічається найчастіше в колекції ювелірних прикрас. 

До тематичних варіантів виробів можна віднести і брошку Скрипковий ключ срібло,так як така форма прикраси символізує приналежність жінки до сфери музики. Якщо власниця брошки не грає на музичних інструментах, не співає, але, ймовірно, вона стала музою, або наповнює чиєсь серце музикою любові. 

Ідеальним варіантом на подарунок подрузі або сестрі станеброшку Метелик срібло, тому що спілкування з близькими людьми приносить легкість і радість. Ось виріб, виконаний у вигляді дракона і півня, підійде для дівчат, захоплених міфологією різних народів. Форму брошки можна зв'язати і з роком народження за китайським місячним календарем. 

Цікавим рішенням є брошка Булавка срібло,яка додасть впевненості в собі і захистить від негативної енергії. Булавка ще асоціюється з спроможністю, тому цілком ймовірно, що з таким виробом людиною нарешті наблизитися до стану задоволеності. 

Можна придбати срібні брошки недорого,які виконані у вигляді павича, мінімалістичного листа, троянди або пера. Кілька брошок в одному місці можуть додати образу загадковості, але, мабуть, не кожна жінка зважиться на поєднання різних за формою і значенням прикрас на комірі або в області грудей.

Вибір брошки

Купити срібну брошку з перлами можна в оффлайн- і онлайн-магазинах. Ювелірно виробнича компанія GoldenSilver TM має досвід виготовлення різних прикрас, які підійдуть для жінок різного віку і світовідчуття. Компанія постійно оновлює асортимент продукції, щоб здивувати найвимогливіших клієнток. 

Перевагою придбання прикрас в GoldenSilver є їх розподіл по колекціях - Golden and Silver, New One, Minerals, Diamond, Minimalium, Zirconium Silver. Брошка можна купити в окремому розділі, але завдяки сортуванню по колекціях набагато простіше підібрати і інші вироби, які будуть ідеально поєднуватися зі стилістикою брошки. 

Срібні брошки,купити які можна в інтернет-магазині GoldenSilver за доступною ціною, можна носити і як самостійні прикраси. Деякі жінки рідко носять кільця, браслети та ланцюжки, тому брошка стане оптимальним варіантом, якщо хочеться виглядати святково і зі смаком. 

Стилісти радять купити брошку зі срібла тим дівчатам і жінкам, які змушені постійно носити ділові костюми. Досить однієї брошки, щоб перетворити ділової образ, і зробити його більш яскравим і неформальним. 

Прикраси носять впевнені в собі жінки, які вимагають уваги оточуючих, або намагаються звернути на себе погляд співрозмовника або незнайомої людини, щоб встановити з ним контакт ділового або особистого характеру. Навіть якщо жінка воліє мінімалізм і рідко носить прикраси, не варто від них відмовлятися повністю. Адже одна тільки брошка може стати приводом для спілкування. 

Підбираються брошки під предмети одяг, наприклад, пальта, кросівки або рюкзак. Масивні прикраси і вироби невеликого розміру добре виглядають на кардиганах і об'ємних речах. Можна зафіксувати брошка і на шапці, щоб підкреслити настрій, не знімаючи верхній одяг. Масивні брошки часто прикріплюють до пальто, або поясу приталеного пальто. Тоді як брошку невеликого розміру може залишитися в тіні на комірі і кишені. 

Що стосується колірного рішення, срібні брошки, які інкрустовані камінням різного кольору, важливо поєднувати з предметами одягу контрастного кольору. Брошка з червоними каменями буде яскраво виділятися на кофті зеленого кольору, а прикраси з перлами - костюмі синього або чорного кольору. Одяг з кольоровими малюнками добре поєднується з брошкою, виконаної в мінімалістичному стилі, щоб зробити правильний акцент на виробі зі срібла. 

Сукні та кофти з оригінальними малюнками і принтами не варто поєднувати з брошкою у вигляді квітки, павича і сови, інкрустовані різнокольоровими каменями. Можна зупинитися на мінімалістичному аркуші, щоб підкреслити жіночність і витонченість образу.

У цій категорії немає товарів.