Купити срібну каблучку з емаллю

Срібна каблучка зі вставками золота і емаллю Amanda 20

Срібна каблучка зі вставками золота і емаллю..

874 грн.

Срібна каблучка зі вставками золота, цирконію та емаллю Yana-10-10

Срібне каблучка зі вставками золота, куб. цирконію і емаллю..

530 грн.

Срібна каблучка зі вставками золота, цирконію та емаллю Venera-10-20

Срібне каблучка зі вставками золота, куб. цирконію і емаллю..

662 грн.

Срібна каблучка зі вставками золота, цирконію та емаллю Violet-10-10

Срібне каблучка зі вставками золота, куб. цирконію і емаллю..

683 грн.

Срібна каблучка зі вставками золота, цирконію та емаллю Amur-20-20

Срібне каблучка зі вставками золота, куб. цирконію і емаллю..

767 грн.

Срібна каблучка   зі вставками цирконію і емаллю Fentezi-10-102041

Срібне каблучка зі вставками куб. цирконію і емаллю..

792 грн.

Срібна каблучка зі вставками золота, цирконію та емаллю Indigo-4110-1020

Срібне каблучка зі вставками золота, куб. цирконію і емаллю..

808 грн.

Срібна каблучка зі вставками золота, цирконію та емаллю Bali-5110-20

Срібне каблучка зі вставками золота, куб. цирконію і емаллю..

853 грн.

Срібна каблучка зі вставками золота, цирконію та емаллю Estel-10-20

Срібне каблучка зі вставками золота, куб. цирконію і емаллю..

961 грн.

Срібна каблучка зі вставками золота, цирконію та емаллю Avrora-10-4110

Срібне каблучка зі вставками золота, куб. цирконію і емаллю..

969 грн.

Срібна каблучка   зі вставками цирконію і емаллю Tiffani-6110-1020

Срібне каблучка зі вставками куб. цирконію і емаллю..

1 051 грн.

Срібна каблучка зі вставками золота, перлів і емаллю Kaira-10-20

Срібне каблучка зі вставками золота, перлів і емаллю..

1 051 грн.

Срібна каблучка зі вставками золота, перлів і емаллю Antonina-10-20

Срібне каблучка зі вставками золота, перлів і емаллю..

1 098 грн.

Срібна каблучка зі вставками золота, цирконію та емаллю Gerda-10-1020

Срібне каблучка зі вставками золота, куб. цирконію і емаллю..

1 106 грн.

Срібна каблучка зі вставками золота, перлів і емаллю Gera-10-20

Срібне каблучка зі вставками золота, перлів і емаллю..

1 159 грн.

Срібна каблучка з золотом, куб. цирконієм і емаллю Amur-10/20

Жіноча срібна каблучка зі вставками золота, куб. цирконію та емаллю..

1 164 грн.

Срібна каблучка зі вставками золота, цирконію та емаллю Amur-10-20

Срібне каблучка зі вставками золота, куб. цирконію і емаллю..

1 188 грн.

Срібна каблучка зі вставками золота, цирконію та емаллю Liviya-31-20

Срібне каблучка зі вставками золота, куб. цирконію і емаллю..

1 333 грн.

Срібний перстень з емаллю від GoldenSilver

Починаючи з 2011 року компанія Golden Silver пропонує величезний вибір оригінальних прикрас. Дизайнери приділяють особливу увагу індивідуальному підходу, тому більшість прикрас відрізняються незвичайним дизайном. У каталозі можна знайти справжні шедеври ювелірного мистецтва, які можуть стати справжньою родзинкою вашого образу. Всю продукцію виготовляє команда справжніх майстрів, які використовують тільки найсучасніше обладнання. Але головне в їх роботі - творчий підхід. При цьому ви можете купити кільце з емаллю від компанії Golden Silver за доступною ціною.

Мода на носіння кілець дуже давня. У багатьох культурах їх використовували в якості грошей, а якщо правитель дарував кільце, то такий подарунок міг прирівнюватися до ордену. Окремо варто згадати і той факт, що кільця були ритуальними атрибутами і використовувалися, наприклад, під час весіль. Сьогодні срібні кільця з емаллю представлені в широкому асортименті і їх можуть носити як чоловіки, так і жінки.

види кілець

Вибираючи срібний перстень з емаллю, варто звернути увагу на ряд характеристик і факторів. Адже кільця можуть істотно відрізнятися за розмірами, фактурі і призначенням в залежності від їх типу.

персні

Персні є найбільш яскраві і великі кільця, які прикрашає один великий камінь в центрі. Існує величезна кількість варіантів оформлення кілець такого типу, але їх спільною рисою є той факт, що вся композиція буде будуватися навколо каменя. Прикраса може стати родзинкою образу, на яку звертатимуть увагу всі. Якщо ви вирішили надіти перстень, то від інших кілець і браслетів на руках краще відмовитися. До того ж, не кожен перстень підійде юній дівчині: на маленькій руці він часто виглядає дуже потужно.

Кільця-вензель

Кільця-вензель є ажурні прикраси незвичайної конструкції, які схожі на орнамент з переплетених ліній. Композиція часто може бути оформлена вставками з кольорової емалі або дрібними каменями. Такі кільця прекрасно будуть виглядати на будь-який руці. До того ж, кільця з емаллю цього типу поєднуються як повсякденними, так і з ошатною одягом.

роз'ємні кільця

Кільця рознімного типу виглядають дуже стильно і начебто охоплюють палець. Існує величезна кількість моделей різної ширини. з камінням чи ні. Ви можете купити кільце з емаллю в нашому магазині - і воно обов'язково стане одним з ваших улюблених.

Кільця без інкрустації

Такі кільця виграшно виглядають за рахунок різниці фактур, гравіювання, різьблення та інших типів обробки металу та емалі. Вона відрізняються незвичайними квітами, оригінальним рельєфом і дизайном, основна мета якого - підкреслити красу металу і емалі.

Обручки з емаллю

У нашому магазині ви можете купити обручки, інкрустовані емаллю. Такі прикраси повинні бути не тільки красивими, але і зручними, так як чоловік і дружина будуть постійно носити їх все своє життя. При цьому важливо, щоб дизайн з часом не набрид. Традиційно вибирають вироби з гладкою поверхнею середньої ширини з витонченими вставками. Часто наречені воліють кільця з білою емаллю.

Кільце для заручин

Як правило, помолвочние кільця являють собою моделі, прикрашені одним безбарвним, рідше кольоровим елементом. Як такий елемент використовується камінь або фігурка, інкрустована емаллю. Таке кільце може бути широким або витонченим.

коктейльні кільця

До цих моделей відносять вироби з яскравим багатим декором. Це можуть бути кільця з декором у вигляді квітки, геометричних фігур або інших елементів. Тут немає обмеження ні за кольором, ні за фактурою. Головне - щоб кільце вписувалося в образ.

печатки

Такі кільця раніше традиційно вважалися чоловічими, то тепер з'явилася величезна кількість моделей, призначених для жінок. Вони, як правило, менше за розміром. Печатки можуть бути круглої, овальної або квадратної форми. Серед них є кільця з чорною емаллю або моделі з чистого срібла без колірної обробки.

фаланговом кільця

Фаланговом кільця являють собою моделі, які складаються з двох кілець. Вони з'єднуються однієї або двома ланцюжками. Таку конструкцію можна надіти на різні фаланги. Як правило, одне кільце має більший діаметр, а друге - менший. Існують також і моделі, які можна підлаштовувати за розмірами. Таке кільце виглядає дуже оригінально і трохи нагадує прикраси східних красунь. Такі моделі можуть бути як товстими, так і тонкими і інкрустуються кольоровою емаллю. Незважаючи на нестандартний зовнішній вигляд, відгуки про кільцях з емаллю такого типу говорять про те, що вони дуже зручні.

Кільця кастетного типу

Це оригінальна модель, яка може відразу прикрасити кілька пальців. Існують варіанти для двох, трьох і навіть чотирьох пальців. Кільця з'єднані між собою так, що вони прикрашають нижню частину долоні. Існує широкий вибір моделей різних стилів: від гламуру до панку.

Знаки зодіаку

Прикраса зі знаком зодіаку можна носити не тільки на шиї. Ті, хто уважно прислухається до зірок, може купити собі зодіакальне кільце. Символ виконаний з красивою емалі, виглядає дуже стильно і при цьому ненав'язливо.

Кільця з релігійною символікою

Багато віруючих носять кільця, на які нанесена релігійна символіка або знакова для релігії фраза. Кільця «Спаси і збережи» з емаллю користуються величезною популярністю у православних. Їх традиція сягає корінням в далеке минуле. Мусульмани ж часто носять кільця, на які нанесена фраза з Корану.

На сайті магазина ви можете купити кільце з емаллю на будь-який смак. Ми пропонуємо широкий вибір прикрас для жінок будь-якого віку. Наші вироби прекрасно підходять як для вечірніх нарядів, так і для повсякденного носіння. На сайті можна побачити фото кілець з емаллю і уважно розглянути кожну деталь. Кожна модель представлена в декількох розмірах, тому можна вибрати кільце, яке підійде саме вам.

 
1
false
false
true
Вилучити
Змінити