Срібні прикраси оптом, дропшіппінг і партнерська програма

Срібні прикраси - оптом та дропшіппінг

Оптовим клієнтам

Ювелірно виробнича компанія GoldenSilver TM пропонує срібні прикраси оптом на вигідних умовах, та запрошує до співпраці ювелірні магазини роздрібної та онлайн торгівлі.

Зростання числа різних видів і модельний ряд виробів з родованого срібла в різних комбінаціях, срібла з золотими пластинами, срібла з дорогоцінними каменями і діамантами.

Ми регулярно оновлюємо виробництво і вдосконалюємо технології, що дозволяє виготовити будь-які прикраси зі срібла на замовлення, великими партіями з високим рівнем якості продукції.

Переваги співпраці:

  • Вигідна оптова ціна на срібні прикраси
  • Висока якість продукції
  • Налагоджена система логістики
  • Постійно оновлюваний асортимент
  • Оптимальні умови обміну і повернення

Схема роботи з оптовими клієнтами:

Відправляєте заявку на пошту web@goldensilver.ua, в заявці вказуєте : тип магазину, ім'я, номер телефону

Дропшиппінг

Дропшиппінг ювелірних прикрас:

Схема роботи по дропшиппінгу:

  1. У Вас є магазин на майданчику Prom або інший магазин з можливістю автоматичного оновлення залишків! (Особисті Фейсбук сторінки і Інстаграми - не підходять!)
  2. Відправляєте заявку на пошту web@goldensilver.ua, в заявці вказуєте ПІБ номер телефону, пошту, і обов'язково посилання на ваш сайт, підключаємо Вам дроп-аккаунт, та надаємо вам прайс і посилання з автоматичним оновленням залишків  

Важливо! - комунікація щодо дропшипінгу виключно через пошту web@goldensilver.ua! Листи з питаннями щодо наявності товару або умов які вже описані вище не опрацьовуються! 

Партнерська програма: 

Партнери інтернет магазину Golden Silver має ряд переваг у порівнянні зі стандартною схемою Дропшиппінг

Вам не обов'язково мати свій магазин або торговий майданчик в соц. мережах, не потрібно працювати з клієнтом і вирішувати питання доставки або оплати.

Кожен партнер може легко з отримувати додатковий дохід шляхом розміщення посилань як на весь наш магазин GoldenSilver TM, так і на окремі товари. Вам потрібно просто порекомендувати магазин своїм друзям розмістивши свою партнерську знижку в соц. мережі або на форумі і отримувати бонуси від кожного продажу.

Кожна покупка, здійснена по партнерському посиланню, принесе дохід! Розмір комісії становить 25%.

Більш детальна інформація та реєстрація на сторінці інформації для партнерів.