Каблучки та ​​сережки з блакитним топазом

-15%
Серебряное кольцо с скай топазом 047-39

Женское серебряное кольцо со вставками скай топазу..

752 грн.
884 грн.

Срібне кільце з нано Лондон топазом 155n-3310

Срібне кільце з нано Лондон топазом..

783 грн.

-15%
Серебряное кольцо с скай топазом 018-3910

Женское серебряное кольцо со вставками голубого топазу и фианитов..

888 грн.
1 045 грн.

Серебряное кольцо с скай топазом 017-39

Женское серебряное кольцо со вставками скай топазу..

891 грн.

Серебряное кольцо с скай топазом 149-3910

Женское серебряное кольцо со вставками скай топазу и фианитов..

1 001 грн.

-15%
Серебряные серьги с свисс топазом 076-3010

Женские серебряные сережки со вставками свисс топазу и куб. цирконию..

1 010 грн.
1 188 грн.

Сережки з нано СВІСС топазом 127n-30

Срібні сережки зі вставками Нано СВІСС топазів..

1 014 грн.

-15%
Срібне кільце з СВІСС топазом 086-3010

Жіноча срібна каблучка зі вставками світс топазу і куб. цирконію..

1 036 грн.
1 219 грн.

Серебряные серьги с скай топазом 160-3910

Женские серебряные сережки со вставками скай топазу и фианитами..

1 041 грн.

Серебряное кольцо с скай топазом 155-3910

Женское серебряное кольцо со вставками скай топазу и фианитов..

1 087 грн.

Серебряное кольцо со вставками скай топаза 030-3910

Женское серебряное кольцо со вставками скай топаза и куб. циркония..

1 089 грн.

Серебряные серьги с скай топазом 076-3910

Женские серебряные сережки со вставками голубого топазу и фианитов..

1 111 грн.

Серебряное кольцо со вставками свисс топаза 017-30

Женское серебряное кольцо со вставками свiсс топаза..

1 129 грн.

-15%
Срібне кільце з раухтопазом 091-7610

Жіноча срібна каблучка зі вставками раухтопаза і фіанітами..

1 150 грн.
1 353 грн.

Срібна каблучка зі вставками свіс топазу і фіанітів 087-3010

Жіноче срібне каблучка зі вставками свіс топазу і фіанітів..

1 170 грн.

Срібна каблучка  з лондон топазом 017-33

Жіноче срібне каблучка зі вставками лондон топазу..

1 188 грн.

Срібні сережки з Лондон топазом 159-3310

Жіночі срібні сережки зі вставками лондон топазу і фіанітами..

1 190 грн.

Срібне кільце зі скай топазом 148-3910

Жіноча срібна каблучка зі вставками скай топазу і фіанітами..

1 247 грн.

-15%
Серебряные серьги с скай топазом 047-39

Женские серебряные сережки со вставками скай топазу..

1 259 грн.
1 481 грн.

Серебряное кольцо с аметистом бразильским 024-6139

Женское серебряное кольцо со вставками бразильского аметисту и голубого топазу..

1 278 грн.

Купити каблучки та сережки з топазом

Якщо ви хочете купити каблучки або сережки з топазом, придивіться до каміння блакитного кольору. Ці коштовності ідеально підходять як для повсякденного носіння, так і в якості доповнення до святкового вбрання. Сережки з топазом і інші прикраси з цим камінням завжди в тренді, тому ювелірна компанія Golden Silver підготувала різні моделі ювелірних виробів з цим дивовижним самоцвітом.

Топаз - особливості, властивості, цікаві факти

Цей красивий камінь давно привертає увагу дам завдяки своїй незвичності і різноманіттю відтінків. Він вдало поєднується з основними дорогоцінними металами - золотом і сріблом - і може прикрашати ювелірний виріб в ансамблі з іншими камінням. Наприклад, стильно і благородно виглядають срібні сережки з блакитним топазом і кубічним цирконієм, які, завдяки надійній англійської застібці, підходять для щоденного носіння.

Топаз досить поширений в світі. Його добувають у багатьох країнах, включаючи Бразилію, Мексику, Австралію, США, Китай, Японію. Зустрічається топаз і в Україні. Тут його добувають в Житомирській області та на Волині. Тому купити сережки з топазом в інтернет-магазині Golden Silver нескладно. Досить подивитися на асортимент і обрати вподобану модель.

Розповімо про деякі особливості топазу і цікаві факти.

Твердість топазу і його огранювання

Топаз досить твердий камінь, який лише трохи поступається за твердістю діаманту. У той же час, йому властива деяка крихкість, через яку його огранювання потрібно виконувати досить акуратно.

Завдяки переливам і прозорості топазу йому до лиця діамантове ограновування у вигляді кола з 57 гранями, яке вдало підкреслює гру світла всередині каміння. Вивчаючи наш каталог сережок з топазом, зверніть увагу на перелив цього каміння, його форму і глибину кольору. Ці ювелірні вироби прикрасять вушка дам будь-якого віку, внісши різноманітність як в повсякденний, так і в святковий образ.

Різноманіття кольорів

Топаз відрізняється різноманіттям кольорів та відтінків. Камінь буває:

  • Прозорий. Це його один з найпоширеніших відтінків. Топаз стає прозорим при тривалому впливі сонця. Тому прозорий топаз найчастіше знаходять на поверхні землі.
  • Жовтий. Цей камінь також дуже поширений. Він красиво виглядає в перснях, каблучках і сережках. Часто його називають золотим топазом, а при огранюванні каменю надають форму корони.
  • Блакитний. Камінь кольору неба має неймовірно красивий перелив. Особливо красиво він виглядає в обрамленні срібла. Камінь може мати різні відтінки блакитного. Тому у вас є можливість придбати ювелірні прикраси не тільки з блакитним камінням, але також, наприклад, каблучки або сережки з блакитним топазом. Самоцвіти різних відтінків мають свої назви. Наприклад, топаз насиченого блакитного кольору називається швейцарський, а темно-синього - лондонський.
  • Насичено-червоний. Його називають імперіал. Цей камінь виглядає дуже велично і благородно.

Зустрічається також топаз і інших кольорів - рожевого, помаранчевого, червоного. Різні каблучки і сережки з топазами каталог нашої компанії представляє вашій увазі. Тут ви знайдете елегантні сережки-пусети з топазом лимонного кольору, сережки з топазом і фіанітами, різноманітні каблучки з блакитним топазом, які ви можете купити в комплекті з сережками.


Особливі властивості топазу

Блакитний топаз вважається дуже ніжним і, в той же час, досить сильним каменем. Він здатний заспокоїти і подарувати відчуття гармонії, надати жіночності і елегантності. Тому сміливо купуйте кільце з блакитним топазом, якщо хочете створити ніжний і чуттєвий образ.

А ще вважається, що блакитний топаз має сильну енергетику. Він допомагає в бізнесі, направляючи його розвиток у потрібне продуктивне русло. Тому бізнес-леді можуть купити сережки з блакитним топазом, щоб не тільки чарівно виглядати, але і отримати талісман свого успіху.

Кажуть, блакитний топаз наділений ще однією властивістю - він здатний зірвати маски і вивести на чисту воду ошуканця. Тому, якщо ви рішучі і готові розлучитися зі своїми ілюзіями, подивитися правді в очі і дізнатися більше про своє оточення, кільце з блакитним топазом вам в цьому допоможе.

Також небесно-блакитний топаз допомагає тим, хто прагне до духовного зростання і саморозвитку. Сміливо надягайте небесний топаз, якщо вас приваблює самовдосконалення і духовний розвиток.

Як правильно носити ювелірні виріби з блакитним топазом

Незважаючи на універсальність і особливу красу блакитного топазу, все-таки необхідно враховувати деякі особливості цього каменю при носінні.

Повсякденний і святковий образ

Топаз відмінно поєднується з будь-яким одягом. Це може бути бізнес-костюм, класичний наряд або святковий образ. Головне - правильно підібрати модель ювелірних виробів, яка буде вдало гармоніювати із загальним стилем. Так, для бізнес-костюма гарним доповненням буде каблучка з лимонним топазом, яку можна доповнити сережками з таким самим камінням. Це буде стильно, непомітно і красиво. Класичний наряд прикрасять сережки з блакитним топазом з англійської застібкою, а для особливих випадків леді може придбати каблучку з топазом і фіанітами, яка прикрасить святковий образ сяйвом каменів і елегантністю ювелірної прикраси.

Тип зовнішності

Каблучку з блакитним топазом купити може дама зі смаглявою або світлою шкірою. Даний камінь підійде для носіння і взимку, і влітку. Якщо у вас темний колір волосся, вибирайте прикраси з яскравим топазом - яскраво-блакитного і густо-синього кольору. Блондинкам можна вибрати небесно-блакитний топаз, який ефектно виділить кольор їх волосся.

Різноманітні сережки і каблучки з топазами каталог нашої ювелірної компанії пропонує красуням різного віку. Тут ви без зусиль підберете прикраси, яки найбільш точно підкреслять красу вашої зовнішності, вдало виділяючи колір шкіри або відтінок волосся.

Дорогоцінні метали для прикрас з блакитним топазом

Блакитний топаз вдало поєднується з білим золотом та сріблом, при цьому виглядає витончено і ніжно. Красиві сережки з топазом інтернет магазин Golden Silver пропонує дамам різного віку. Це оригінальні моделі зі срібла, які можна підібрати до будь-якого образу. На додаток до сережок ви можете придбати каблучку з блакитним топазом за ціною виробника.

Блакитний топаз в ансамблі з іншими камінням

Ювелірна компанія Golden Silver пропонує різноманітний асортимент прикрас з «небесним» топазом. У нашому каталозі представлені каблучки і сережки з блакитним топазом в ансамблі з:

  • фианитом;
  • аметистом;
  • цирконієм;
  • кіанітом;
  • перидотом.

У представлених прикрасах може поєднуватися 2-4 різних самоцвіта. У каталозі нашого інтернет-магазину ви можете знайти ефектні срібні сережки у вигляді доріжки з чотирма видами каміннів - блакитним топазом, цирконієм, аметистом і перидотом. Не менш красиво виглядають сережки з трьома камінчиками (блакитним топазом, цірконієм і кіанітом) в обрамленні срібла. Всі ці прикраси можна доповнити каблучками та браслетами, виконаними в тому ж стилі.

Де можна купити срібні сережки і каблучки з блакитним топазом в Україні

Якщо ви хочете купити сережки з топазом недорого, інтернет-магазин Golden Silver пропонує різні моделі стильних прикрас за вигідною ціною. У нашому асортименті ювелірні вироби високої якості, які мають модний дизайн і розкішний зовнішній вигляд. Ви можете замовити сережки з топазом в Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одесу та інші міста України. Доставка буде виконана транспортною компанією в найкоротші терміни.

1
false
false
true
Вилучити
Змінити