Обереги та амулети купить Обереги та амулети в Києві, інтернет магазин прикрас Голден Сільвер

Обереги та амулети

Обереги та амулети

Обираємо слов'янські обереги

Слов'янські обереги з срібла нагадують про існування релігії слов'ян дохристиянського періоду, тому вони мають тисячолітню історію. Такі обереги найчастіше прикрашалися солярними знаками, оскільки древні народи, які населяють територію України, поклонялися Сонцю - богу Ра, який очолив один з пантеонів богів. Вони вважалися потужними оберегами, які захищають людину, його носить. 

Але не всі вироби є оберегами, так як оберіг підбирається в індивідуальному порядку -символіка має неймовірно важливе значення. 

Символіка пантеону Ра та інших богів древніх слов'ян

Найбільш популярним символом серед древніх слов'ян була восьмиконечная зірка Ра, на кінцях і пересічних якої розташовується весь пантеон слов'янських богів. Пантеон Ра налічує близько 24 богів. До сих пір таку зірку можна побачити на стінах Михайлівської церкви Видубицького монастиря, розташованого в Києві. 

Крім пантеону Ра, існували й інші божества зі своїми пантеонами. До них ставилися Дій, Дажбог, Сварог, Семеж і інші божества слов'ян. 

Хрест Дія являє собою хрестоподібну форму з чотирма променями, за формою нагадує кельтський хрест. Що він символізує? Вважається, що хрест Дія є символом ефірного світу землі з чотирма сторонами світу. В астрології є символом Землі. Хрест Дажбога, представлений у вигляді восьмиконечного хреста, є символом астрального світу Землі. 

Слов'янські прикраси використовувалися і для вихваляння Сварога. Шестикінечний хрест називають хрестом Сварога. Хрест Сварога символізує ментальний світ Землі. Не менш популярним вважається символом, іменований як Зірка Семежа,яка представлена у вигляді чотирикінцевий зірки з перехрещеними променями у внутрішній частині кола із зіркою. Зірка Семежа відповідає за духовний світ Землі. 

У Велесовій книзі вказується, що слов'яни мають одного єдиного Всевишнього Бога, а всі інші боги розглядаються як його прояви на Землі. Деякі дослідники вказують, що існувало 108 богів і Всевишній Бог, якщо порахувати богів всіх пантеонів, що населяють різні світи Землі, від анатомічного, ефірного, ментального до мовного світу. 

Свастичний символи

Що спільного між усіма свастична символами? Відмінною рисою всіх Свастичний символів є їх форма, так як в основі символу лежить хрест, але його кінці завжди будуть вигнутими. Не зовсім коректним вважають об'єднувати всі Свастичний символи під єдиною назвою свастика, тому що кожен з знаків має своє особливе значення. Малюнки Свастичний знаків символізували рух бога Сонця по небу, тому вони досить часто використовувалися в якості оберегів. 

Хрест з двома перпендикулярними лініями, вигнутими на чотирьох кінцях, є символом вогню, тоді як хрест з перехрещеними лініями, вигнутими на чотирьох кінцях, є символом Сонця, перемоги світла над темрявою. 

Якщо зустрічається символ з шестикутна хрестом з вигнутими лініями по колу, за годинниковою стрілкою, то він має відношення до бога Перуна, який є зберігачем древньої мудрості і царства богів. Його називають громовиків.Такий же знак, але з колом проти годинниковою стрілкою має трохи інше значення, і називають його грозовик.Він є вогненним символом Перуниці. Але і Громовик, і грозовик захищають від негоди і темних сил. 

Восьмикутний хрест з вигнутими лініями по колу, за годинниковою стрілкою, або Колядник, відноситься до символіки бога Коляди, і вважається важливим символом, так як має відношення до оновлення Землі. Традиційно він є чоловічим оберегом, і знаменує новий початок, а саме початок нового астрологічного року. Такий же восьмикутний хрест з вигнутими лініями по колу, але проти годинникової стрілки, називають хрестом Лади, або ладінец. Він є символом любові і гармонії. Хрест Лади набувають в подарунок жінкам, оскільки вважається він жіночим оберегом. 

Чотирикутний хрест з вигнутими лініями всередину кола відноситься до бога Ярила, і символізує цвітіння, і вважається важливим оберегом в сільськогосподарській діяльності. Такий хрест більш відомий як Яроворот.Чотирикутний хрест з вигнутими лініями проти годинникової стрілки використовується для захисту майна від проявів темних сил, тому його можна зустріти на предметах побуту, одязі. 

Слов'янські амулети, купити які можна в інтернет-магазині Golden Silver, дивують не тільки простотою, але і складністю виконання. Складний малюнок присутній на символіці, що відноситься до бога Рода. Підвіска Духобори відсилає до часів, коли сила бога Рода використовувалася для захисту людей, носіїв оберегів, які є представниками славного роду, і носіїв знань древніх мудреців. 

Складнощі вибору слов'янського оберега

Golden Silver - магазин слов'янських прикрас,оскільки на сторінках інтернет-магазину можна знайти як чоловічі, так і жіночі слов'янські обереги у вигляді підвісок зі срібла, інкрустованих коштовним камінням. Мабуть, поповнити скриньку прикрас ще можна і срібними слов'янськими оберегами, але потрібно розуміти, яке значення символ, зображений на підвісці, матиме для його власника.

Вибрати слов'янський оберіг набагато простіше, якщо відразу ж визначитися з тим, які сфери життя людини потрібно захистити. Іноді символ може просто нагадувати про необхідність слідування покликом свого серця, приймати рішення на благо всіх живих істот, тим самим захищаючи себе та інших від впливу темних сил, якими можуть бути ті ж негативні емоції. Якщо складно зупинитися на одному символі, можна взяти і кілька, які захищають людину. 

Що ще важливо знати про слов'янських символах? Оскільки вони є давніми символами, то в одному тільки знаку закладені знання про мудрість давніх народів, укладі їхнього життя, віруваннях. Слов'янський оберіг може відкрити двері в новий світ, що існував до хрещення Київської Русі, приходу християнства. В одну мить пантеону бога Ра і інших богів зникли з духовної сфери древніх слов'ян, але все одно вони залишаються важливою частиною народу, що населяє різні куточки України, де активно проводилися обряди для захисту людей від ворожих сил, на благо любові і процвітання. Таким чином, слов'янський амулет зберігає знання про рід і культурі цілого покоління, яка ховається в стародавніх книгах, мистецтві і т.д.

  • Язичницькі обереги, купити які можна в Golden Silver, вибирають, покладаючись на інтуїцію, що теж можливо, але більшість власників слов'янських амулетів попередньо досліджують символіку древніх народів, щоб зупинитися на одному найкращому для них символі. 
  • Ювелірна прикраса, виконане у вигляді оберега, часто приваблює своєю красою, але воно є надійним помічником в скрутну хвилину для тих, хто такої допомоги і захисту потребує. Оберіг - це символ захисту, тому його потрібно використовувати тільки в благих цілях і тим, хто має добрі помисли. 
  • Слов'янські обереги поділяють на чоловічі і жіночі, оскільки у древніх слов'ян існував чіткий розподіл на чоловічих і жіночих покровителів.

У цій категорії немає товарів.