Доставка та оплата

Оплата:

1. Оплата банківськими картками систем: Visa, MasterCard, Maestro   

В платежной системе FONDY  

Додайте необхідний товар в корзину та слідкуйте за підказками

Передача даних здійснюється по захищеному каналу із застосуванням сучасних методів шифрування, при цьому виключається будь-яка можливість перехоплення конфіденційної інформації.

Оплата готівкою

Накладений платіж у відділенні Нової пошти Розрахунок можливий виключно в українських гривнях. Оплатити замовлення можна у кур'єра після доставки товару або в момент отримання.

Превод на карту Приват Банку

Після підтвердження замовлення Вам на електронну адресу або за допомогою SMS прийде рахунок з докладними інструкціями з оплати.

доставка:

Доставка товару здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта.

Для покупців на території України:

  • вартість доставки товару з нашого магазину, в вказане відділення Нової Пошти (за тарифами перевізника приблизно 60 грн.;)
  • вартість доставки за адресою покупця 100грн. Оплата повинна бути здійснена до моменту відправлення замовлення;
  • замовлення на суму до 300 грн. відправляємо за повною передоплатою;
  • замовлення сплачені карткою на сайті або на суму понад 750 грн. доставляємо безкоштовно!

Для покупців з інших країн доставка узгоджується з менеджером!

Час відправки товару:

Відправка замовлення виконується, в робочі дні з 10:00 до 18:00 години, в суботу та неділю відправлень замовлення немає. Отримати замовлення, в відділенні Нової Пошти можна на наступний день після відправки. Товари, замовлені вами в суботу та неділю, відправляються в понеділок. Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення і наявності товару на складі:

  • якщо замовлення підтверджений менеджером Служби доставки до 15:00, товар може бути відправлений в цей робочий день до 18:00;
  • якщо замовлення підтверджений менеджером Служби доставки після 15:00, товар може бути відправлений на наступний робочий день між 10:00 і 18:00.

Ви також можете вказати будь-яке інше зручне час доставки, і покупка буде доставлена в зручний для вас час.

Час доставки узгоджується з менеджером, який обов'язково зв'яжеться з вами відразу після того, як ви розмістите своє замовлення.

Увага!; Неправильно зазначений номер телефону, неточний або неповна адреса можуть привести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте ваші персональні дані при реєстрації та оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.

1
false
false
true
Вилучити
Змінити