Доставка та оплата

ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА

                                                        ВАРІАНТИ ОПЛАТИ:

          1. Оплата банківськими картками систем: Visa, MasterCard, Maestro    

Додайте необхідний товар в корзину та слідкуйте за підказками

Передача даних здійснюється по захищеному каналу із застосуванням сучасних методів шифрування, при цьому виключається будь-яка можливість перехоплення конфіденційної інформації.

          2. Оплата готівкою

Накладений платіж у відділенні Нової пошти. Розрахунок можливий виключно в українських гривнях. Оплатити замовлення можна у кур'єра після доставки товару або в момент отримання.

          3. Переказ на карту Приват Банку

Після підтвердження замовлення Вам на електронну адресу або за допомогою SMS прийде рахунок з докладними інструкціями з оплати.

 

                                                        ДОСТАВКА:

Доставка товару здійснюється кур'єрською службою Нова Пошта.

          Для покупців на території України:

  • доставка товару у вказане відділення Нової Пошти (60-120 грн);
  • кур'єрська доставка за адресою покупця (100 грн). Оплата повинна бути здійснена до моменту відправлення замовлення;
  • замовлення на суму до 300 грн відправляємо за повною передоплатою;
  • замовлення на суму понад 750 грн доставляємо безкоштовно! (оплату послуг з переказу грошей за товар клієнт оплачує самостійно, згідно з тарифами перевізника)

Для покупців з інших країн доставка узгоджується з менеджером!

 

                                                        ЧАС ВІДПРАВКИ ТОВАРІВ:

          Відправка замовлення виконується в робочі дні з 10:00 до 18:00 години. Товари, замовлені Вами в суботу та неділю, відправляються в понеділок.  Отримати замовлення в відділенні Нової Пошти можна на наступний день після відправки. Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення і наявності товару на складі:

  • якщо замовлення підтверджений менеджером Служби доставки до 15:00, товар може бути відправлений в цей робочий день до 18:00;
  • якщо замовлення підтверджений менеджером Служби доставки після 15:00, товар може бути відправлений на наступний робочий день між 10:00 і 18:00.

Час доставки узгоджується з менеджером, який обов'язково зв'яжеться з Вами відразу після того, як Ви розмістите своє замовлення. Ви також можете вказати будь-який інший зручний час, і покупка буде доставлена вчасно.

          Увага! Неправильно зазначений номер телефону, неточна або неповна адреса можуть привести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте Ваші персональні дані при реєстрації та оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.