Купити сережки з емаллю зі срібла

Сережки з емаллю

Предзамовлення
1 323 грн.
Предзамовлення
1 890 грн.
Предзамовлення
1 989 грн.

Сережки з емаллю

Сережки з емаллю зі срібла 925

Тенденції у дизайні ювелірних прикрас постійно змінюються, але срібні сережки були і залишаються одним із провідних трендів. А емаль дозволяє зробити навіть найпростішу модель вишуканою чи незвичайною. Колір таких сережок з емаллю може суттєво відрізнятися, тому можна вибрати прикрасу практично під будь-яке вбрання.

Срібні сережки з емаллю можуть підкреслити як денний образ, так і доповнити витончене вечірнє вбрання. Варто пам'ятати, що існує кілька технік створення таких прикрас. Це ювелірне мистецтво потребує величезної кількості знань та умінь. Емаль наноситься при високих температурах та використанням сучасних технологій та високоякісних матеріалів. До того ж, емаль органічно поєднується зі сріблом.

Різновиди сережок з емаллю

Існує величезна кількість типів сережок земаллю.Кожен із цих видів може поєднуватися з різними образами та типами одягу.

Пусети

Це акуратні сережки невеликого розміру. Друга їхня назва - гвоздики. Ця модель є найбільш універсальною. Зовнішня частина маленька, тому вони не привертають до себе занадто багато уваги. До того ж вони дуже легкі, а тому їх зручно носити щодня. Вони складаються і двох частин: штифта, на якому закріплена декоративна частина, і застібка, яку можна закручувати або закручувати.

Клаймбер

Цей тип сережок виглядає досить оригінально і відрізняється формою, витягнутою вздовж мочки вуха від безпосереднього місця кріплення. Якщо сережки дуже довгі, то на звороті конструкції є спеціальна петля притискного типу, яка дозволяє додатково закріпити сережку. Перед тим, як купити сережки з емаллю такого типу, слід переконатися, що конструкція щільно прилягає до вуха.

Конго

Цей тип срібних сережок з емаллю виглядає, як кільце, що простягається через вухо. Вони можуть відрізнятися як діаметром, так і товщиною. Часто, щоб зробити їх максимально комфортними для носіння, вони робляться порожніми всередині.

Кліпси

Відмінне рішення для тих, у кого не проколото вуха. Сережка кріпиться не вухо за допомогою спеціального затиску. Завдяки такому кріпленню можна носити навіть дуже великі кліпси. Вони можуть відрізнятися за дизайном: геометричні, з квітами чи фігурками. Срібні сережки з чорною емаллю можуть стати чудовим доповненням до вечірнього вбрання.

Кафи

Ще один тип сережок, які можна носити з непроколотими вухами. Такі сережки по конструкції є розімкненим кільцем, яке надівається на вухо неподалік хряща. Кафи можуть суттєво відрізнятися за розміром чи формою. Також є комбіновані сережки з емаллю, які є гібридом пусетів та кафа.

Моносережки

Таку модель можна носити як саму по собі, так і разом з іншою моносережкою. Вони виглядають неймовірно ефектно, тому що навіть у тому випадку, якщо вони не мають пари, така модель може стати відмінним акцентом в образі. Такий варіант відмінно підійде тим, хто любить експерименти та не боїться пробувати нове.

Шандельєри

Такі сережки з емаллю зі срібла нагадують на вигляд гроно або люстру. Вони багато інкрустуються як кольорової емаллю, а й камінням. Такі моделі носять в урочистих випадках. Вони чудово поєднуються з вечірніми сукнями.

Джекети

Ця збірна модель, яка складається з сережки-гвоздики та декоративної підвіски, яку легко зняти. Така сережка дозволяє за дві хвилини міняти образ. Вдень можна носити пусет, а до вечірнього вбрання закріпити підвіску. Купити срібні сережки з емаллю такого типу можна одразу з кількома підвісками.

Ланцюжки

Конструкція цієї моделі передбачає відсутність застібки. Ланцюжок просто простягається через вухо і тримається під власною вагою.

Двосторонні сережки

Така модель є конструкцією, яка складається з двох частин. Тильний фрагмент за розміром більший, ніж передній, тому його краї виділятимуться на мочці вуха.

Окремо варто згадати дитячі сережки з емаллю. Срібло – прекрасний матеріал для перших сережок, оскільки є гіпоалергенним і має антисептичні властивості. Непомітні срібні сережки з кольоровою емаллю припадуть до смаку дівчаткам.

Також сережки можуть відрізнятись за типом замка. Існує кілька видів:

  • Англійський замок, як правило, використовується у класичних моделях сережок. Стрижень простягається у вухо і зчепляється зі смужкою з іншого боку.
  • В італійському замку штифт закріплюється на великій петлі, яка повністю охоплюватиме мочку вуха.
  • Французький замок – це зігнута петля, яка вдягається в мочку та закріплюється за допомогою іншої петлі.
  • Замок гвоздик є прямим штифтом і затискачем, який прикріплюється до нього зі зворотного боку.

Як вибрати сережки під тип обличчя

Сережки чудово підійдуть будь-якій жінці незалежно від того, якому стилю одягу вона віддає перевагу і скільки їй років. При виборі сережок слід звертати увагу на овал обличчя. Саме від нього залежить, чи підійдуть вам сережки:

  • При овальному типі обличчя підійдуть сережки зі срібла з емаллю будь-якого типу. Але виріб подовженої форми привертатиме увагу до шиї, великі – до губ, а трикутні – до вилиць.
  • Якщо у вас кругла особа, то варто вибирати подовжені моделі сережок або кліпс. Прекрасно виглядатимуть сережки у формі краплі або підвіски з великим елементом на кінцях, які закінчуються приблизно на середині шиї. Органічно виглядатимуть сережки з кольоровою емаллю або камінням середнього розміру.
  • Вузькій або витягнутій особі відмінно підходять сережки-конго, вироби квадратної форми або моделі з великими елементами.
  • Кутасте обличчя виглядатиме ніжніше, якщо ви виберете овальні сережки з білою емаллю або гвоздики.
  • Для жінок з дрібними рисами обличчя не підходять великі прикраси, а ось володарки великих рис можуть сміливо носити великі прикраси та сережки з чорною емаллю.

У нашому магазині ви можете вибрати сережки із срібла з емаллю на будь-який смак. Всі вироби можна заздалегідь подивитися на фото з різних ракурсів. Покупка обов'язково порадує вас чи може стати чудовим подарунком.